Zlínský krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MSL Muži sk. I.
ZL mladší žactvo I
MSL Muži - o umístění
MSL Muži sk. II.
ZL mladší žactvo II
Rozpis soutěže
mladší žactvo II ZB
MSL Muži sk. III.
ZL starší žáci
LOLK Starší žačky
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže ZL mladší žactvo II
Podzim ZB - 1. kolo
9.9.2017
09:00
ZB001
TJ Rožnov p.R._ch
-
TJ Jiskra Otrokovice_s
Tomáš Galus
,
10.9.2017
10:00
ZB002
TJ Sokol Hovězí_s
-
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
Tomáš Donát
,
9.9.2017
13:30
ZB003
TJ Holešov_B_s
-
SHK Kunovice B_d
Jiří Kubis
,
Martin Staněk
,
9.9.2017
09:00
ZB004
TJ Valašské Meziříčí_s
-
TJ Sokol Luhačovice_s
Jan Divácký
,
Robert Vala
,
10.9.2017
09:00
ZB005
HC Zlín B_d
-
SHK Kunovice A_d
Petr Videcký
,
Pavel Šohaj
,
10.9.2017
10:00
ZB006
HK Bystřice p.H. B_s
-
HC Zubří B_ch
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
Podzim ZB - 2. kolo
16.9.2017
09:00
ZB007
TJ Rožnov p.R._ch
-
HK Bystřice p.H. B_s
Tomáš Galus
,
Tomáš Kučerka
,
18.9.2017
17:00
ZB008
SHK Kunovice A_d
-
HC Zubří B_ch
František Nesrsta
,
16.9.2017
09:00
ZB009
TJ Sokol Luhačovice_s
-
HC Zlín B_d
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
16.9.2017
10:30
ZB010
SHK Kunovice B_d
-
TJ Valašské Meziříčí_s
Jan Divácký
,
František Nesrsta
,
16.9.2017
11:00
ZB011
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
-
TJ Holešov_B_s
Jiří Kubis
,
Martin Staněk
,
17.9.2017
09:30
ZB012
TJ Jiskra Otrokovice_s
-
TJ Sokol Hovězí_s
František Nesrsta
,
Josef Stoklasa
,
Podzim ZB - 3. kolo
24.9.2017
10:00
ZB013
TJ Sokol Hovězí_s
-
TJ Rožnov p.R._ch
František Nesrsta
,
23.9.2017
13:30
ZB014
TJ Holešov_B_s
-
TJ Jiskra Otrokovice_s
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
26.11.2017
10:30
ZB015
TJ Valašské Meziříčí_s
-
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
Vítězslav Dalajka
,
František Nesrsta
,
24.9.2017
09:00
ZB016
HC Zlín B_d
-
SHK Kunovice B_d
Miloslav Krupa
,
Jan Divácký
,
23.9.2017
09:00
ZB017
TJ Sokol Luhačovice_s
-
HC Zubří B_ch
Michal Kolařík
,
Dominik Novosád
,
24.9.2017
13:00
ZB018
HK Bystřice p.H. B_s
-
SHK Kunovice A_d
Jiří Chadim
,
Otakar Stejskal
,
Podzim ZB - 4. kolo
30.9.2017
09:00
ZB019
TJ Rožnov p.R._ch
-
SHK Kunovice A_d
Tomáš Galus
,
Tomáš Kučerka
,
1.10.2017
09:00
ZB020
TJ Sokol Luhačovice_s
-
HK Bystřice p.H. B_s
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
21.10.2017
10:30
ZB021
SHK Kunovice B_d
-
HC Zubří B_ch
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
1.10.2017
13:00
ZB022
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
-
HC Zlín B_d
Pavel Friedel
,
Marcel Horsák
,
30.9.2017
09:30
ZB023
TJ Jiskra Otrokovice_s
-
TJ Valašské Meziříčí_s
František Nesrsta
,
Jaromír Krejčí
,
1.10.2017
10:00
ZB024
TJ Sokol Hovězí_s
-
TJ Holešov_B_s
Iva Ulrychová
,
Eliška Konvičná
,
Podzim ZB - 5. kolo
7.10.2017
13:30
ZB025
TJ Holešov_B_s
-
TJ Rožnov p.R._ch
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
7.10.2017
09:00
ZB026
TJ Valašské Meziříčí_s
-
TJ Sokol Hovězí_s
Jan Divácký
,
Petr Videcký
,
4.10.2017
17:00
ZB027
HC Zlín B_d
-
TJ Jiskra Otrokovice_s
František Nesrsta
,
8.10.2017
09:00
ZB028
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
-
HC Zubří B_ch
Tomáš Donát
,
Dominik Novosád
,
8.10.2017
14:30
ZB029
HK Bystřice p.H. B_s
-
SHK Kunovice B_d
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
7.10.2017
09:00
ZB030
SHK Kunovice A_d
-
TJ Sokol Luhačovice_s
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
Podzim ZB - 6. kolo
14.10.2017
09:00
ZB031
TJ Rožnov p.R._ch
-
TJ Sokol Luhačovice_s
Vítězslav Koleček
,
Iva Ulrychová
,
14.10.2017
09:00
ZB032
SHK Kunovice B_d
-
SHK Kunovice A_d
Michal Kolařík
,
Dominik Novosád
,
15.10.2017
09:00
ZB033
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
-
HK Bystřice p.H. B_s
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
15.10.2017
09:30
ZB034
TJ Jiskra Otrokovice_s
-
HC Zubří B_ch
Michal Kolařík
,
Dominik Novosád
,
14.10.2017
10:00
ZB035
TJ Sokol Hovězí_s
-
HC Zlín B_d
František Nesrsta
,
14.10.2017
13:30
ZB036
TJ Holešov_B_s
-
TJ Valašské Meziříčí_s
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
Podzim ZB - 7. kolo
28.10.2017
09:00
ZB037
TJ Valašské Meziříčí_s
-
TJ Rožnov p.R._ch
Iva Ulrychová
,
Eliška Konvičná
,
29.10.2017
09:00
ZB038
HC Zlín B_d
-
TJ Holešov_B_s
Tomáš Donát
,
Jaromír Krejčí
,
18.10.2017
16:00
ZB039
TJ Sokol Hovězí_s
-
HC Zubří B_ch
František Nesrsta
,
Tomáš Donát
,
10.12.2017
11:30
ZB040
HK Bystřice p.H. B_s
-
TJ Jiskra Otrokovice_s
Miloslav Krupa
,
Otakar Stejskal
,
29.10.2017
09:00
ZB041
SHK Kunovice A_d
-
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
František Nesrsta
,
25.11.2017
09:00
ZB042
TJ Sokol Luhačovice_s
-
SHK Kunovice B_d
Michal Kolařík
,
Podzim ZB - 8. kolo
5.11.2017
09:00
ZB043
TJ Rožnov p.R._ch
-
SHK Kunovice B_d
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
5.11.2017
09:00
ZB044
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
-
TJ Sokol Luhačovice_s
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
4.11.2017
13:00
ZB045
SHK Kunovice A_d
-
TJ Jiskra Otrokovice_s
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
4.11.2017
10:00
ZB046
TJ Sokol Hovězí_s
-
HK Bystřice p.H. B_s
Iva Ulrychová
,
Eliška Konvičná
,
5.11.2017
14:00
ZB047
TJ Holešov_B_s
-
HC Zubří B_ch
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
4.11.2017
13:15
ZB048
TJ Valašské Meziříčí_s
-
HC Zlín B_d
Jaromír Krejčí
,
František Nesrsta
,
Podzim ZB - 9. kolo
11.11.2017
11:30
ZB049
HC Zlín B_d
-
TJ Rožnov p.R._ch
Tomáš Donát
,
Jan Divácký
,
11.11.2017
16:45
ZB050
TJ Valašské Meziříčí_s
-
HC Zubří B_ch
Zbyněk Horalík
,
Jaroslav Paululik
,
12.11.2017
11:30
ZB051
HK Bystřice p.H. B_s
-
TJ Holešov_B_s
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
11.11.2017
09:00
ZB052
SHK Kunovice A_d
-
TJ Sokol Hovězí_s
František Nesrsta
,
12.11.2017
11:00
ZB053
TJ Jiskra Otrokovice_s
-
TJ Sokol Luhačovice_s
František Nesrsta
,
11.11.2017
10:00
ZB054
SHK Kunovice B_d
-
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
František Nesrsta
,
Podzim ZB - 10. kolo
18.11.2017
10:00
ZB055
TJ Rožnov p.R._ch
-
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
27.11.2017
17:00
ZB056
SHK Kunovice B_d
-
TJ Jiskra Otrokovice_s
František Nesrsta
,
18.11.2017
10:00
ZB057
TJ Sokol Hovězí_s
-
TJ Sokol Luhačovice_s
Jaromír Mach
,
18.11.2017
13:30
ZB058
TJ Holešov_B_s
-
SHK Kunovice A_d
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
9.11.2017
17:00
ZB059
TJ Valašské Meziříčí_s
-
HK Bystřice p.H. B_s
Petr Jaroň
,
18.11.2017
09:30
ZB060
HC Zlín B_d
-
HC Zubří B_ch
Arnošt Kramoliš
,
Jan Divácký
,
Podzim ZB - 11. kolo
25.10.2017
17:00
ZB061
TJ Rožnov p.R._ch
-
HC Zubří B_ch
Tomáš Galus
,
Vítězslav Koleček
,
26.11.2017
13:00
ZB062
HK Bystřice p.H. B_s
-
HC Zlín B_d
Otakar Stejskal
,
Petr Videcký
,
2.12.2017
09:00
ZB063
SHK Kunovice A_d
-
TJ Valašské Meziříčí_s
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
2.12.2017
09:00
ZB064
TJ Sokol Luhačovice_s
-
TJ Holešov_B_s
Michal Kolařík
,
Dominik Novosád
,
2.12.2017
10:30
ZB065
SHK Kunovice B_d
-
TJ Sokol Hovězí_s
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
3.12.2017
09:00
ZB066
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
-
TJ Jiskra Otrokovice_s
Petr Videcký
,
Jaro ZB - 12. kolo
24.3.2018
16:00
ZB067
TJ Jiskra Otrokovice_s
-
TJ Rožnov p.R._ch
Tomáš Donát
,
Petr Videcký
,
25.3.2018
13:00
ZB068
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
-
TJ Sokol Hovězí_s
Martin Hlavinka
,
Ladislav Planka
,
17.3.2018
09:00
ZB069
SHK Kunovice B_d
-
TJ Holešov_B_s
Martin Sucháček
,
Iva Ulrychová
,
25.3.2018
09:00
ZB070
TJ Sokol Luhačovice_s
-
TJ Valašské Meziříčí_s
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
17.3.2018
10:30
ZB071
SHK Kunovice A_d
-
HC Zlín B_d
Martin Sucháček
,
Iva Ulrychová
,
25.3.2018
10:30
ZB072
HC Zubří B_ch
-
HK Bystřice p.H. B_s
Eliška Konvičná
,
Iva Ulrychová
,
Jaro ZB - 13. kolo
18.2.2018
13:00
ZB073
HK Bystřice p.H. B_s
-
TJ Rožnov p.R._ch
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
21.1.2018
12:00
ZB074
SHK Kunovice A_d
-
HC Zubří B_ch
Petr Videcký
,
Michal Paululik
,
25.4.2018
17:00
ZB075
HC Zlín B_d
-
TJ Sokol Luhačovice_s
František Nesrsta
,
14.4.2018
09:00
ZB076
TJ Valašské Meziříčí_s
-
SHK Kunovice B_d
Vítězslav Koleček
,
Josef Malina
,
20.4.2018
17:00
ZB077
TJ Holešov_B_s
-
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
Petr Videcký
,
Otakar Stejskal
,
14.1.2018
10:00
ZB078
TJ Sokol Hovězí_s
-
TJ Jiskra Otrokovice_s
Iva Ulrychová
,
Tomáš Kučerka
,
Jaro ZB - 14. kolo
20.1.2018
08:30
ZB079
TJ Rožnov p.R._ch
-
TJ Sokol Hovězí_s
Dávid Batista
,
21.1.2018
14:00
ZB080
TJ Jiskra Otrokovice_s
-
TJ Holešov_B_s
František Nesrsta
,
21.1.2018
09:00
ZB081
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
-
TJ Valašské Meziříčí_s
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
21.1.2018
10:30
ZB082
SHK Kunovice B_d
-
HC Zlín B_d
Petr Videcký
,
Michal Paululik
,
11.4.2018
16:30
ZB083
HC Zubří B_ch
-
TJ Sokol Luhačovice_s
Eliška Konvičná
,
Zdeněk Škrobák
,
21.1.2018
09:00
ZB084
SHK Kunovice A_d
-
HK Bystřice p.H. B_s
Petr Videcký
,
Michal Paululik
,
Jaro ZB - 15. kolo
13.5.2018
12:30
ZB085
SHK Kunovice A_d
-
TJ Rožnov p.R._ch
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
4.2.2018
10:00
ZB086
HK Bystřice p.H. B_s
-
TJ Sokol Luhačovice_s
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
3.2.2018
12:00
ZB087
SHK Kunovice B_d
-
HC Zubří B_ch
Michal Kolařík
,
Michal Paululik
,
7.2.2018
17:30
ZB088
HC Zlín B_d
-
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
Michal Kolařík
,
Michal Paululik
,
15.4.2018
11:00
ZB089
TJ Valašské Meziříčí_s
-
TJ Jiskra Otrokovice_s
Tomáš Donát
,
Iva Ulrychová
,
4.2.2018
08:30
ZB090
TJ Holešov_B_s
-
TJ Sokol Hovězí_s
Jiří Chadim
,
Otakar Stejskal
,
Jaro ZB - 16. kolo
10.2.2018
08:00
ZB091
TJ Rožnov p.R._ch
-
TJ Holešov_B_s
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
11.2.2018
10:00
ZB092
TJ Sokol Hovězí_s
-
TJ Valašské Meziříčí_s
František Nesrsta
,
11.2.2018
14:00
ZB093
TJ Jiskra Otrokovice_s
-
HC Zlín B_d
Jiří Králíček
,
11.2.2018
11:00
ZB094
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
-
HC Zubří B_ch
Vítězslav Dalajka
,
Dominik Novosád
,
10.2.2018
11:00
ZB095
SHK Kunovice B_d
-
HK Bystřice p.H. B_s
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
11.2.2018
11:00
ZB096
TJ Sokol Luhačovice_s
-
SHK Kunovice A_d
Tomáš Donát
,
Zdeněk Škrobák
,
Jaro ZB - 17. kolo
21.4.2018
09:00
ZB097
TJ Sokol Luhačovice_s
-
TJ Rožnov p.R._ch
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
24.2.2018
15:00
ZB098
SHK Kunovice A_d
-
SHK Kunovice B_d
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
25.2.2018
14:30
ZB099
HK Bystřice p.H. B_s
-
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
Petr Videcký
,
Otakar Stejskal
,
25.2.2018
09:30
ZB100
HC Zubří B_ch
-
TJ Jiskra Otrokovice_s
Jan Divácký
,
Tomáš Donát
,
28.2.2018
17:30
ZB101
HC Zlín B_d
-
TJ Sokol Hovězí_s
František Nesrsta
,
12.5.2018
09:00
ZB102
TJ Valašské Meziříčí_s
-
TJ Holešov_B_s
Jaromír Mach
,
Jan Divácký
,
Jaro ZB - 18. kolo
3.3.2018
09:00
ZB103
TJ Rožnov p.R._ch
-
TJ Valašské Meziříčí_s
Eliška Konvičná
,
Iva Ulrychová
,
4.3.2018
14:30
ZB104
TJ Holešov_B_s
-
HC Zlín B_d
Jiří Chadim
,
Jaromír Mach
,
4.3.2018
09:30
ZB105
HC Zubří B_ch
-
TJ Sokol Hovězí_s
Tomáš Galus
,
Zdeněk Škrobák
,
3.3.2018
16:00
ZB106
TJ Jiskra Otrokovice_s
-
HK Bystřice p.H. B_s
Michal Paululik
,
4.3.2018
13:00
ZB107
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
-
SHK Kunovice A_d
Martin Hlavinka
,
Roman Smékal
,
17.3.2018
12:00
ZB108
SHK Kunovice B_d
-
TJ Sokol Luhačovice_s
Martin Sucháček
,
Iva Ulrychová
,
Jaro ZB - 19. kolo
11.3.2018
11:00
ZB109
SHK Kunovice B_d
-
TJ Rožnov p.R._ch
Marcel Horsák
,
Karolína Pavelová
,
11.3.2018
09:00
ZB110
TJ Sokol Luhačovice_s
-
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
Michal Kolařík
,
Dominik Novosád
,
17.3.2018
17:00
ZB111
TJ Jiskra Otrokovice_s
-
SHK Kunovice A_d
František Nesrsta
,
18.3.2018
13:00
ZB112
HK Bystřice p.H. B_s
-
TJ Sokol Hovězí_s
Jiří Chadim
,
Otakar Stejskal
,
11.3.2018
09:30
ZB113
HC Zubří B_ch
-
TJ Holešov_B_s
Miloslav Krupa
,
Zdeněk Škrobák
,
14.3.2018
17:30
ZB114
HC Zlín B_d
-
TJ Valašské Meziříčí_s
František Nesrsta
,
Jaro ZB - 20. kolo
7.4.2018
09:00
ZB115
TJ Rožnov p.R._ch
-
HC Zlín B_d
Dávid Batista
,
Martin Sucháček
,
7.4.2018
08:00
ZB116
HC Zubří B_ch
-
TJ Valašské Meziříčí_s
Tomáš Galus
,
8.4.2018
14:30
ZB117
TJ Holešov_B_s
-
HK Bystřice p.H. B_s
Jaromír Mach
,
Otakar Stejskal
,
8.4.2018
10:00
ZB118
TJ Sokol Hovězí_s
-
SHK Kunovice A_d
František Nesrsta
,
8.4.2018
09:00
ZB119
TJ Sokol Luhačovice_s
-
TJ Jiskra Otrokovice_s
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
8.4.2018
09:00
ZB120
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
-
SHK Kunovice B_d
Michal Kolařík
,
Dominik Novosád
,
Jaro ZB - 21. kolo
15.4.2018
13:00
ZB121
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
-
TJ Rožnov p.R._ch
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
21.4.2018
11:00
ZB122
TJ Jiskra Otrokovice_s
-
SHK Kunovice B_d
Vítězslav Koleček
,
Josef Malina
,
14.4.2018
09:00
ZB123
TJ Sokol Luhačovice_s
-
TJ Sokol Hovězí_s
Tomáš Galus
,
Tomáš Kučerka
,
15.4.2018
11:00
ZB124
SHK Kunovice A_d
-
TJ Holešov_B_s
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
22.4.2018
14:30
ZB125
HK Bystřice p.H. B_s
-
TJ Valašské Meziříčí_s
Marcel Horsák
,
Karolína Pavelová
,
15.4.2018
09:30
ZB126
HC Zubří B_ch
-
HC Zlín B_d
Tomáš Fiala
,
Radomír Kuča
,
Jaro ZB - 22. kolo
29.4.2018
09:30
ZB127
HC Zubří B_ch
-
TJ Rožnov p.R._ch
Zdeněk Škrobák
,
Tomáš Donát
,
28.4.2018
09:00
ZB128
HC Zlín B_d
-
HK Bystřice p.H. B_s
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
28.4.2018
09:00
ZB129
TJ Valašské Meziříčí_s
-
SHK Kunovice A_d
Otakar Bujnoch
,
Jaromír Mach
,
28.4.2018
13:30
ZB130
TJ Holešov_B_s
-
TJ Sokol Luhačovice_s
Roman Smékal
,
Jaroslava Směšná
,
29.4.2018
10:00
ZB131
TJ Sokol Hovězí_s
-
SHK Kunovice B_d
Dávid Batista
,
28.4.2018
10:00
ZB132
TJ Jiskra Otrokovice_s
-
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
František Nesrsta
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.