Zlínský krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
MSL Muži sk. I.
ZL mladší žactvo I
MSL Muži - o umístění
MSL Muži sk. II.
ZL mladší žactvo II
Rozpis soutěže
mladší žactvo II ZB
MSL Muži sk. III.
ZL starší žáci
LOLK Starší žačky
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Natálie Slunečková
SHK Kunovice B_d
30 - 0 - 1 - 15
Marek Kašný
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
26 - 0 - 0 - 13
Matěj Polehňák
HC Zubří B_ch
22 - 0 - 0 - 11
Alžběta Omelková
SHK Kunovice A_d
20 - 0 - 0 - 10
Vojtěch Hasalík
HC Zubří B_ch
18 - 0 - 0 - 9
Vivien Orságová
TJ Sokol Hovězí_s
16 - 0 - 0 - 8
Adam Dořičák
HC Zubří B_ch
16 - 0 - 0 - 8
Natálie Vinterová
HC Zlín B_d
14 - 0 - 0 - 7
Tereza Roubínková
SHK Kunovice A_d
14 - 0 - 1 - 7
Nikola Maurerová
SHK Kunovice A_d
14 - 0 - 0 - 7
Šimon Poláček
HC Zubří B_ch
12 - 0 - 0 - 6
Filip Otradovec
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
12 - 0 - 0 - 6
Denis Karafiát
HC Zubří B_ch
12 - 0 - 0 - 6
Klára Hutěčková
TJ Jiskra Otrokovice_s
12 - 0 - 0 - 6
Denisa Hozáková
SHK Kunovice B_d
12 - 0 - 0 - 6
Václav Holub
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
12 - 0 - 0 - 6
Kryštof Hladil
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
12 - 0 - 0 - 6
Nikola Mikovová
HK Bystřice p.H. B_s
10 - 0 - 0 - 5
Adéla Macečková
TJ Sokol Hovězí_s
10 - 0 - 1 - 5
Tereza Janebová
TJ Jiskra Otrokovice_s
10 - 0 - 0 - 5
Dominika Harangozó
TJ Sokol Hovězí_s
10 - 0 - 0 - 5
Adriana Hanělová
HC Zlín B_d
10 - 0 - 0 - 5
Tereza Filípková
SHK Kunovice B_d
10 - 0 - 0 - 5
Ondřej Troják
HC Zubří B_ch
8 - 0 - 0 - 4
Martin Sosnowski
TJ Rožnov p.R._ch
8 - 0 - 0 - 4
Martin Melichařík
TJ Rožnov p.R._ch
8 - 0 - 0 - 4
Filip Hajda
TJ Sokol Luhačovice_s
8 - 0 - 0 - 4
Kristýna Fišnerová
SHK Kunovice A_d
8 - 0 - 0 - 4
Matěj Vašek
HC Zubří B_ch
6 - 0 - 0 - 3
Tobiáš Václavek
TJ Sokol Hovězí_s
6 - 0 - 1 - 3
Matthias Tovaryš
HC Zubří B_ch
6 - 0 - 0 - 3
Martin Tomášek
TJ Rožnov p.R._ch
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Rada
HC Zubří B_ch
6 - 0 - 0 - 3
Radana Preissová
HC Zlín B_d
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Pončík
TJ Rožnov p.R._ch
6 - 0 - 0 - 3
Ivana Pipková
TJ Sokol Hovězí_s
6 - 0 - 0 - 3
Eliáš Oharek
TJ Rožnov p.R._ch
6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Kočí
SHK Kunovice B_d
6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Jargašová
TJ Jiskra Otrokovice_s
6 - 0 - 0 - 3
Julie Horutová
TJ Rožnov p.R._ch
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
Jaro ZB - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B_d - Bystřice p.H. B_s
12 : 12
video
online
Val.Meziříčí - Kunovice A_d
8 : 22
video
online
Otrokovice_s - Napajedla_ch
13 : 20
video
online
Holešov B_s - Luhačovice
26 : 11
video
online
Zubří B_ch - Rožnov p.R.
6 : 32
video
online
Hovězí_d - Kunovice B_d
4 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p.R.
22
21
0
1
521 : 202
42
2
Holešov B_s
22
19
1
2
490 : 318
39
3
Napajedla_ch
22
19
0
3
532 : 238
38
4
Bystřice p.H. B_s
22
14
2
6
391 : 310
30
5
Kunovice B_d
22
14
2
6
468 : 287
30
6
Zubří B_ch
22
10
0
12
325 : 457
20
7
Kunovice A_d
22
9
0
13
309 : 339
18
8
Zlín B_d
22
7
3
12
321 : 356
17
9
Luhačovice
22
8
0
14
303 : 359
16
10
Otrokovice_s
22
4
2
16
259 : 381
10
11
Val.Meziříčí
22
1
1
20
218 : 436
3
12
Hovězí_d
22
0
1
21
217 : 671
1
Tabulka střelců
Tereza Filípková
SHK Kunovice B_d
220
Kryštof Hladil
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
167
Zuzana Žůrková
HK Bystřice p.H. B_s
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Hutěčková
TJ Jiskra Otrokovice_s
25
Zuzana Žůrková
HK Bystřice p.H. B_s
18
Matěj Skýpala
TJ Valašské Meziříčí_s
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natálie Slunečková
SHK Kunovice B_d
30
Marek Kašný
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
26
Matěj Polehňák
HC Zubří B_ch
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.